O společnosti

Stavební firma IVPS Inženýrská výstavba a pozemní stavby s.r.o. sídlí v Praze a pobočky má v Plzni a v Sokolově u Karlových Varů s působností na Českém a Německém trhu. Firma byla založena bratry Siváňovými jako fyzická osoba již v roce 1992, kdy tato menší firma začala realizovat výstavbu rodinných domů.

V současné době se zaměřuje na pozemní a dopravní stavby. Působíme v občanské a komerční výstavbě a také ve výstavbě rodinných domů. Při provádění našich staveb dbáme na hospodárnost a efektivnost pro naše klienty, maximální kvalitu práce, ekologicky šetrný přístup a využití moderních systémů.

Se vzrůstající poptávkou po novém bydlení jsme se zaměřili na developerský sektor a připravili jsme pro vás první projekty v Praze, Plzni i Karlových Varech. Naše stavby jsou navrženy jako "zdravé bydlení", tedy v nízkoenergetickém standardu s použitím nejmodernějších ekologických materiálů od renomovaných výrobců. Na první projekty se můžete těšit již na podzim tohoto roku.

S rokem 2010 jsme rozšířili služby o zemní práce a zaměřili jsme se na dopravní stavby, které provádíme vlastní technikou. V roce 2012 jsme změnili právní formu firmy a to z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným.

V roce 2015 jsme spustili půjčovnu lešení rakouské značky Ringer. V roce 2016 byla zahájena výroba a prodej plastových a hliníkových oken a dveří. Již brzy pro vás bude připravena celá naše nabídka výplní otvorů zde na webu.

Do našeho portfolia také patří architektonická a projekční činnost, v týmu máme vlastního architekta a projektanty, jsme tedy připraveni realizovat Vaše nejnáročnější požadavky.

Nadále budeme sledovat nejmodernější trendy a rozšiřovat naše služby, abychom vám, našim zákazníkům mohli nabídnout kvalitní služby.

Tým IVPS Inženýrská výstavba a pozemní stavby s.r.o.