Ploché střechy

Naše firma jako jedna z mála zaměstnává vlastní pracovníky a nespoléhá se na subdodávky. Nabízíme zateplení střech, výměnu střešního pláště, opravu vad jako je zatékání, nefunkční odvodnění, opravy komínů apod. 

Plochá střecha se vyznačuje svým spádem 0 - 5°. V minulosti se vyznačovaly hlavně svojí poruchovostí vzhledem k nekvalitě provedení nebo použitím velmi křehkých materiálů. V současné době jsou tyto problémy vyřešeny a ploché střechy mají na trhu svoje místo.

Kde se využívá

Můžeme je vidět především na moderních novostavbách, ať už bytových nebo rodinných domů, dále se hojně používají na komerčních a administrativních budovách, obchodních centrech a výrobních halách.

Ploché střechy lze rozdělit podle konstrukce na jednoplášťové, dvouplášťové a víceplášťové. Nejčastěji používaná varianta je jednoplášťová střecha.

Výhody ploché střechy

Plochá střecha pomáhá uspořit energii, oproti šikmým střechám má menší plochu, kterou je potřeba vytápět. To znamená úsporu energie. Další plus, které ploché střechy nabízejí, jsou menší náklady na údržbu oproti střechám šikmým (údržba a čištění odvodňovacích prvku, opravy a revize komínů apod.)

 

Pokud přemýšlíte o zateplení, rekonstrukci, renovaci, či pouze o drobné opravě střechy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s dotazy, postupy výběrem správného provedení a také se samotnou realizací.

Pro nezávaznou poptávku použijte prosím náš poptávkový formulář.